İLETİŞİM

Ünye Yazıcı Evden Eve Nakliyat

Burunucu, Tamek Sk. No:17, 52300 Ünye/Ordu

Gsm:0544 674 33 55

[email protected]

İletişim

İletişim Bilgisi

Kemal YAZICI Tel: 0534 682 17 27

[email protected]

http://www.yazicinakliyat.com/

İletişim Yazıcı Nakliyat. Yazıcı nakliyat fiyatları eşyaların miktarı, cinsi, çeşitleri, gidilecek yolun uzunluğu gibi farklı değişkenler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Terme Nakliyat eşya taşımacılığında asansör kullanımı son dönemde yaygınlık göstermekle beraber özellikle yüksek katlar için oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Asansörlü taşımacılık yapılarak eşyaların hasarsız taşıması ve sürecin daha kolay yürütülmesini sağlanmıştır.

Özellikle yüksek katlı binalar için vazgeçilmez olarak değerlendirilen asansörlü taşıma, nakliye sürecini hızlandırmakttadır.

Ordu Nakliyat Evden Eve Hizmetleri ve Asansör Kiralama firmamızın sahibi ve yetkilisi Kemal YAZICI

Paketleme, Sigortalı Taşımacılık. Asansörlü Taşımacılık, Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Nakliyat sektörünün en önemli hizmetlerinden bir tanesi olan eşya paketleme hizmeti nakliyat sektöründe de oldukça önemlidir. Kaliteli malzeme ve özenli işçilik ile birlikte yapılan eşya paketleme hizmeti taşıma sırasında eşyalara zarar gelme olasılığını en aza indirmektedir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Geliştirilen modern portatif yük asansörlerini firmamız bünyesine katmaktayız. En yüksek binalarda yaşayan kişilere dahi verdiğimiz hizmet ile sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamaktayız.

Asansörlü taşımacılık ile bina merdivenlerini kullanılmamakta ve bu şekilde eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkacak riskleri de önlemekteyiz. Paketleme ve ambalajlama yapılarak koruma altına alınacak olan eşyaları bina önüne getirilip kurulan asansörün liftlerine yükleyerek araçlara almaktayız. Asansör kullanımı ile eşyalar için konforlu olduğu gibi hızla sonuçlanan bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

Özenle paketlemesi yapılan eşyalar içleri süngerle kaplanmış kapalı kasa araçlara yüklenmektedir. Eşyaların yeni adresine gereksiz zaman kaybı yaşamadan taşınmaktadır. Yeni adrese nakliyesi gerçekleştirilen eşyalarınız isteğinize bağlı olarak yerleştirilmekte ve yeni eviniz size hazır olarak teslim edilmektedir. Sigortayı bütün müşterilerimize ücretsiz olarak yapmakta bu şekilde stres olmayacakları bir taşınma süreci yaşamalarını sağlamaktayız.

Ara! | samsun nakliyat | samsun taşımacılık | ünye nakliyat | samsun evden eve nakliyat | ankara evden eve nakliyat | ankara nakliye | evden eve nakliyat | evden eve nakliyat ankara |